UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Удрицька сільська рада

1 2 3 4 5

Сільський голова:

Федір Федорович Хлебович

Секретар:

Неоніла Василівна Пігаль

Контакти:

моб. 0673644615

Візитка громади:

Завантажити візитку громади

Мапа:
Географічне розташування:
На території Удрицької сільської ради розташовано три населених пункти : с.Удрицьк, с.Смородськ, с.Хочин. Всього населення по сільській раді 1544 чол.Села Удрицьк, Смородськ, Хочин знаходяться на півночі Дубровицького району Рівненської області на кордоні з республікою Білорусь.По території сільської ради протікає річка Горинь, яка через 40 км в містечку Давид-Городок впадає в р. Припять.
Сусідні сільські ради:
Жаденська сільська рада Дубровицького району – село Жадень.
Миляцька сільська рада Дубровицького району – села Миляч, Лугове, Біле.
Висоцька сільська рада Дубровицького району – села Висоцьк, Вербівка.
Туменська сільська рада Дубровицького району – села Тумень, Городище, Бродець.


Природні ресурси:
Рельєф території села Удрицьк рівнинний.
Грунтові води залягають на глибині більше 8 метрів. Ґрунтоутворюючими породами в населеному пункті є лісовидні суглинки.
Територія села небезпечна щодо затоплення повеневими водами. Небезпечні геологічні процеси відсутні. Основу ґрунтового покриву складають дернисті та підзолисто – дернисті грунти.
Рельєф села Смородськ рівнинний. Підгрунтові води залягають на глибині більше 10 метрів.
Грунтоутворюючими породами є лісовині суглинки. Основу ґрунтового покриву складають дернисті та дернисто - підзолені грунти. Територія села не безпечна щодо затоплення повеневими водами. Небезпечні геологічні процеси відсутні.
Рельєф села Хочин рівнинний. Підґрунтові води залягають на глибині більше 10 метрів.
Клімат території помірно континентальний з м’якою зимою та досить теплим, з достатньою кількістю опадів, літом. Однак останні зими дещо морозні, а літо посушливе.
В цілому клімат території можна вважати комфортним для життя та сприятливим для господарської діяльності, в першу чергу для розвитку сільського господарства.

На території сільської ради є ліси загальною площею 1442,5 га із них:1214 га Висоцького держлісгоспу, 228,5 га Дубровицького спецлісгоспу.
На території сільської ради є ріка Горинь, озера загальна площа води становить 143 га .
В околицях населеного пункту є корисні копалини осадового походження: пісок, глина, а також поклади торфу, який в недалекому минулому використовувався як для місцевих потреб так і для збагачення сільськогосподарських угідь.
Інфраструктура:
Село Удрицьк є адміністративно-територіальним центром сільської ради і знаходиться на відстані 40 км від районного, 180км обласного центру м. Рівне.
Транспортне сполучення із обласним центром м. Рівне та районним центром Дубровиця здійснюється залізницею пасажирськими та приміськими поїздами. Також здійснюється перевезення пасажирів за автобусними маршрутами Рівне-Смородськ один оборотний рейс та Дубровиця-Смородськ два оборотних рейси.
Протяжність сільських доріг становить 10,1 км, частина з твердим покриттям, частина грунтові.
Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є квартали з одно та двосторонньою забудовою. Село забудовано компактно одноповерховими будинками. функціональним призначенням територія села поділяється на виробничу та сельбищну.
В адміністративно-громадському центрі зосереджені сільська рада, будинок культури, магазини, НВК-ДНЗ, лісодільниця, сільськогосподарське приватне підприємство, ветеринарна дільниця, фельдшерсько-акушерський пункт, залізнична станція, міжнародний пункт пропуску «Удрицьк», Свято-Петропавлівська церква, Дім молитви ХБЄ.
Через село проходить Львівська залізниця, що розділяє території сільради дві частини, а також місцева автомобільна дорога Милячі-Смородськ.
Село Удрицьк радіофіковане, електрифіковане, має телефонний зв’язок. Існує вуличне освітлення.Частково централізоване водопостачання, каналізація відсутня.
Село Смородськ друге на території сільської ради і знаходиться на відстані 47 км від районного і 187 км від обласного центру м.Рівне.
Площа населеного пункту становить 85 га .
Основною структурно-планувальною одиницею населеного пункту є квартали в основному з одно-та двох-сторонньою забудовою. Забудова садибного типу.
За функціональною ознакою територія населеного пункту є сельбищною.
До села підходить автошлях Милячі-Смородськ. Діють на території магазини, НВК-ДНЗ, клуб, ФАП. Село електрифіковане, частково телефонізоване. Вулиці освітлені в темну пору доби. Центральне водопостачання та каналізація відсутні. Вулиці в основному мають тверде покриття.
Село Хочин знаходиться на віддалі 35 км від райцентру м. Дубровиця та 175 км від обласного центру м. Рівне.
Через село проходить автошлях Милячі-Смородськ. Працює магазин, клуб, ФАП. Село електрифіковане, частково телефонізоване. Вулиці освітлені в темну пору доби. Центральне водопостачання та каналізація відсутні.
Віддаль від
- м.Рівне -180 км.
- м.Дубровиця - 40 км
- м.Столін республіки Білорусь- 25км
Газопровід на території Удрицької сільської ради відсутній. Населення користується скрапленим газом.
Трудові ресурси:
Господарський потенціал села:
На території сільської ради здійснюють господарську діяльність 10 суб’єктів підприємницької діяльності та два державних підприємства. Основні напрями діяльності – с/г виробництво, роздрібна торгівля, обробка деревини.
Інноваційний потенціал:
Розроблено генеральний план села Удрицьк, що дає перспективу розширення та забудови населеного пункту.
Конкурентні переваги:

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0