UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

ЗАПРАЦЮВАВ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ САЙТ ДЛЯ СТАРОСТ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД

20:20

17.02.2020

Темп сучасного життя подекуди вимагає оперативних рішень та дій, від яких іноді може дуже багато чого залежати. Не є винятком сьогодні й діяльність старост в об’єднаних громадах. Їм, як місцевим лідерам, часто-густо доводиться вирішувати ті чи інші повсякденні життєві та управлінські питання, де правильність та своєчасність їх вирішення без будь-якого перебільшення можуть мати вплив навіть на долю іншої людини.

Куди сьогодні староста може звернутися за консультацією чи порадою та оперативно отримати відповідь та ще й на умовах анонімності? Сáме з огляду на це запитання й розроблялася концепція першого в Україні професійного веб-сайту «Староста Профі», який сьогодні пропонується до ваших послуг.

На сайті можна досить швидко отримати консультацію юриста та обговорити із своїми колегами будь-яке актуальне питання, прочитати фахові статті та викачати необхідні зразки документів, знайти потрібний нормативний акт та роз’яснення щодо його застосування, а також здобути згодом й нові знання та навички, пройшовши відповідний тренінг. І все це можна робити анонімно, для цього варто лише зареєструватись на сайті.

Поруч з цим, планується запровадити вихід періодичного електронного видання «Старостинський вісник», де можна буде ознайомитися із практикою застосування чинного законодавства, експертними порадами та рекомендаціями щодо здійснення старостою своїх повноважень та вжиття різного роду заходів, спрямованих як на покращення життя мешканців ввірених вам округів, так і зміцнення довіри до посади старости – нової інституції в місцевому самоврядуванні України.

Заходьте на сайт, реєструйтеся та користуйтеся послугами нового помічника у вашій професійній діяльності:

https://starostaprofi.org.ua/user/register (реєстрація)

https://starostaprofi.org.ua/ (головна сторінка)

Після реєстрації ви отримаєте миттєвий доступ до ресурсів сайту без будь-яких листів підтвердження та зможете відразу, наприклад, ознайомитися з наявними запитаннями та відповідями, а також залишити свої коментарі у рубриці КОНСУЛЬТАЦІЇ/ОБГОВОРЕННЯ.

При цьому інформуємо, що Всеукраїнська асоціація громад уклала Меморандум про співпрацю та партнерство з адміністрацією веб-сайту «Староста Профі». Члени та фахівці ВАГ долучаються до надання консультацій і діляться своїм досвідом у вирішенні найбільш складних питань у житті громад.

20:20

17.02.2020

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0