UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Утворено вісім постійних комісій Всеукраїнської асоціації громад

12:05

30.11.2019

Рішенням Загальних зборів утворено вісім постійних комісій Асоціації. Як зазначено у рішенні, комісії утворені з метою налагодження механізмів залучення членів Асоціації до напрацювання узгодженої позиції Асоціації у ключових сферах. Саме у комісіях будуть обговорюватися найважливіші для громад питання та формуватиметься узгоджена позиція членів Асоціації для її подальшого відстоювання у діалозі з державою та іншими заінтересованими сторонами.

Збори утворили такі постійні комісії Асоціації:

Комісія з питань сільського (та аграрного) розвитку

Комісія з питань територіальної реформи та децентралізації

Бюджетна комісія

Земельна комісія

Комісія з питань виборчого законодавства

Комісія з питань освіти

Комісія з питань охорони здоров’я

Комісія з питань культури, молоді та спорту.

Збори також визначили, що ключовими відповідно до ухваленої Стратегії на найближчий рік роботи є перші шість комісій, а тому їх очолюватимуть заступники Голови Асоціації. Решту комісій очолять члени Правління.

Збори уповноважили Правління за необхідності утворювати та ліквідовувати інші постійні та тимчасові комісії і обирати зі свого складу голів цих комісій.

Вже найближчим часом новообрані голови комісій за участю голів регіональних відділень та Виконавчої дирекції мають сформувати склад постійних комісій з числа голів та фахівців громад-членів Асоціації, а також визначити коло партнерів, з якими співпрацюватимуть комісії (експертів, науковців, дослідників тощо).

Формуючи склад комісій, Асоціація очікує на пропозиції від заінтересованих осіб щодо участі в їх роботі – з такими пропозиціями просимо звертатися до Виконавчої дирекції або ж безпосередньо до голів відповідних комісій.

 

12:05

30.11.2019

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0