UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за «Світ без нацизму»

03:00

26.06.2012

 

Про підтримку Міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму» Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад  відкрито заявив Вадим Савченко – заступник керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад  на  засіданні Дискусійного клубу на тему: «22 червня 1941 р.: історія і сьогодення»

Всеукраїнський правозахисний рух "Україна без нацизму" з  2011 року, спільно з Державною службою молоді та спорту України реалізують в Україні проект «Дискусійний клуб» Міжнародного правозахисного руху «Світ без нацизму». Його робота спрямована на привернення уваги  громадськості і обговорення проблем відродження неонацизму, порушення прав людини, будь-яких проявів і форм екстремізму та дискримінації в українському суспільстві. Засідання відкрив Леонід Кравчук, Президент ВПР «Україна без нацизму»

Андрій Гаджаман, - Голова правління ВПР «Україна без нацизму оприлюднив результати моніторингу проявів неонацизму в Україні за січень-червень 2012 р., В результаті ці матеріали будуть опубліковані у спеціальній збірці.

«Ми долучаємось до об’єднання антифашистських сил України і відкрито виступаємо  проти сучасного неонацизму. Члени нашої асоціації готові посприяти і підтримати рух спрямований на знищення фашизму, як такого.  Дуже добре, що цей день стане початком Всеукраїнської безстрокової акції «Стоп нацизм», - висловив позицію ВАССР Вадим Савченко.

У обговорені питань збереження досягнень Великої перемоги для наступних поколінь на  засіданні 22 червня взяли участь представники апарату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини,  провідні фахівці Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України та експерти України.

 

03:00

26.06.2012

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0