UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

«Людина живе до того часу поки про неї пам’ятають»

03:00

30.07.2012

 

Феєрія футболу під назвою ЄВРО- 2012 завершилась в Україні. Напевно не має такого куточка у нашій державі, де б сьогодні не говорили про футбол, про величність.

За участю любителів найпопулярнішої гри в світі, меценатів, очільників міст проводяться масові турніри, чемпіонати, кубки. Саме за кілька тижнів до старту чемпіонату Європи, з 14 по 19 травня, мери Європейських міст зібралися в польському місті Тихи на власний чемпіонат, аби виявити, хто краще володіє мистецтвом приборкання м’яча. Саме там у воротаря збірної України -  Дунаєвецького селищного голови Анатолія Кухаренка -  виникла ідея провести кубок «Пам’яті  Михайла Костянтиновича Чекмана»  серед територіальних громад Хмельниччини.

До речі, такий кубок проводився і в минулому році на рівні Дунаєвецького району. Тоді переможцем стала футбольна команда Міцівецької територіальної громади.

«Увіковічення пам’яті засновника і фундатора органів місцевого самоврядування Хмельниччини, міського голови Хмельницького, мого земляка Михайла Костянтиновича Чекмана, а також подальша популяризація  програми розвитку сільських територіальних громад є основною нашою метою», - говорить Анатолій Кухаренко.

На думку двох мерів – Поляни і Дунаєвець -  наступного року турнір може стати Всеукраїнським .

А цьогорічний фінал турніру відбувся 22 липня на стадіоні селища Дунаївці.

З поміж 32 команд, які були допущенні до змагань, визначилась четвірка найсильніших. Це територіальна громада селища Антоніни Красилівського районну, села Нігин  Кам’янець-Подільського районну, села Балин та селища Дунаївці Дунаєвецького районну, які і повели  подальшу боротьбу за призові місця.

 

Головний суддя змагань

Інструктор зі спорту Дунаєвецької селищної ради

Заболотний В.А.       

  

03:00

30.07.2012

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0