UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Церемонія нагородження переможців II Всеукраїнського конкурсу Неймовірні села України 2017

18:44

11.09.2017

 

Сьогодні в Міністерстві аграрної політики та продовольства України відбулась церемонія нагородження переможців II Всеукраїнського конкурсу Неймовірні села України 2017”. Приємно, що перше місце вибороло смт. Червоне Андрушівського району Житомирської області. Приємно тому, що ми всебічно підтримували селище на конкурсі, адже до Червоненської територіальної громади належать села, де мешкають пайовики “Кусто Агро”.

Окрім головної нагороди в 75 тис грн, представники смт Червоне отримали спеціальний приз від проекту “Німецько-український агрополітичний діалог” — поїздку до Німеччини з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування.

На церемонію нагородження було запрошено й представників нашої компанії, а директор “Кусто Агро” з соціальної політики Оксана Тальянчук отримала Подяку від голови Червоненської громади Юрія Валентиновича Ящука.

Конкурс проводив AgroPortal.ua за підтримки Міністерство аграрної політики та продовольства України, проекту АПД Україна / APD UkraineEmbassy of France, KievВсеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Всеукраїнська асоціація гідівАсоціація Гостинності та Ukrainian Agribusiness Club

 

 

Джерело: Kusto Agro

18:44

11.09.2017

Авангард відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

15 червня 2017 року Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в супроводі заступника голови Одеської об

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0