UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Угода про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад та Товариством Червоного Хреста України

15:03

18.01.2017

17 січня 2017 року, було підписано угоду про співпрацю між  Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад та Товариством Червоного Хреста України. Меморандум про співробітництво підписали Заступник Голови – Керівник Виконавчої дирекції ВАССР Микола Поєдинок та Президент ТЧХУ Іван Усіченко.

Мета підписання угоди – об’єднання зусиль для розробки стратегії та впровадження заходів із створення доступної, якісної та безпечної системи медико-соціальних послуг для мешканців сіл та селищ України. Співробітництво здійснюватиметься шляхом створення, впровадження та покращення практик і стандартів надання медико-соціальних послуг, що впливатиме на зменшення захворюваності і смертності та покращення якості життя мешканців сіл та селищ.

Серед планів співробітництва Товариства Червоного Хреста України та Асоціації такі напрямки: експертна оцінка стану надання медико-соціальних послуг в сільській місцевості, створення медико-соціальних центрів, удосконалення системи навчання медичного персоналу та парамедиків, проведення навчальних курсів з надання першої допомоги для мешканців сіл та селищ, організація роботи сільських аптечних пунктів, оснащення медико-соціальних центрів та лікувальних закладів обладнанням, в тому числі і за рахунок донорів як вітчизняної, так і міжнародної гуманітарної допомоги, впровадження моделі покращення доступності та якості медичної допомоги сільському населенню з застосуванням телемедичних технологій, координація консультацій провідних медичних фахівців, організація пересувних діагностично-лікувальних медико-соціальних пунктів, організація та розвиток екстреної парамедичної служби для сіл та селищ тощо.

 

 

 

 

http://redcross.org.ua/

 

15:03

18.01.2017

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0