UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Відбувся візит до Чернігова представників виконавчої дирекції Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад

09:40

29.02.2016

 

На днях відбулася робоча зустріч представників Департаменту з розвитку сільських територій виконавчої дирекції Всеукраїнської Асоціації сільських та селищних рад (ВАССР) Валерія Ответчикова, Олександра Домана, регіонального відділення ВАССР Ірини Грозенко та Олександри Теслик з начальником Управління капітального будівництва Чернігівської ОДА Людмилою Шкуріною, її заступником Андрієм Шуманом, депутатом Чернігівської обласної ради Сергієм Сергієнком, директором Комунального підприємства «Центр Державно-приватного партнерства» Чернігівської обласної ради (КП «ЦДПП»), Олександром Козловим та його заступниками Олександром Цвелих, Юрієм Стальниченком та директором ДП «Проект-Центер» КП «ЦДПП» Андрієм Дорохіним.

Під час зустрічі обговорювалися питання та відпрацьовувався ряд можливих варіантів щодо розвитку сільських територій області. Особлива ж увага була приділена питанню активізації проектного менеджменту в громадах та підготовці генеральних планів відповідних територій.

Наступним кроком візиту до Чернігова представників ВАССР стала зустріч із керівниками об’єднаних територіальних громад Чернігівського регіону, яка відбулася в Центрі підвищення кваліфікації державних службовців. Працівники Асоціації розповіли про програму підготовки проектів регіонального розвитку за рахунок державного фонду регіонального розвитку та презентували новий для України проект «Горизонт 2020». В свою чергу заступник директора КП «ЦДПП» Юрій Стальниченко розповів присутнім про спектр послуг комунального підприємства, якими можуть скористатися органи місцевого самоврядування для розвитку своїх територій.

По завершенню запланованих та проведених заходів учасниками робочої групи були підведені підсумки робочого дня, висловлено взаємну зацікавленість у подальшій співпраці та домовлено найближчим часом підписати відповідний Меморандум.

 

Прес-служба ВАССР

09:40

29.02.2016

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0